Kargo İle Teslimat

            Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünler hacim ve ağırlık bakımından fazla olmadığı durumlarda siparişleriniz kargo aracılığıyla sizlere ulaştırılacaktır.

Ambar İle Teslimat

            Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünler hacim ve ağırlık bakımından fazla olduğu durumlarda siparişleriniz ambar aracılığıyla sizlere ulaştırılacaktır.

     

 

            Siparişiniz onaylandıktan sonra 2 -5 iş günü içerisinde kargoya veya ambara teslim edilir. Siparişinizi yasal bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir. Bazı ürünlerin belirtilen süre içerisinde teslim edilememesi veya açıklanan teslim tarihinde gecikme olması halinde e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda iletişim bilgilerinde firmamızla irtibata geçebilirsiiz. Kargo gönderi numarası veya ambar bilgi fişini kayıtlı cep telefonu numaranıza, siparişinizin durumuna ait bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir. Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı olan kargo veya ambar şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce kargo firması ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica ederiz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR